Artykuły

Mazury otwierają się dla KNC. Nowe biuro sieci w Olsztynie

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-12-12
  • Liczba odsłon: 16691

Mazury otwierają się dla KNC. Nowe biuro sieci w Olsztynie

Mazury to bezsprzecznie jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Pełne najlepszych kurortów od wielu lat przyciąga nie tylko turystów ale i potencjalnych inwestorów. Eksperci rynku nieruchomości działający na Mazurach twierdzą, że jest to rynek w zdecydowanej większości nieruchomości gruntowych o charakterze rekreacyjnym, co nie dziwi bo też mazurski cud natury jako kurort coraz częściej przebija najlepsze kurorty górskie czy nadmorskie. Sieć KNC Global Real Estate obok biur w Suwałkach, Ełku i Bartoszycach uruchamia kolejny oddział sieci na Mazurach.

Już na początku nowego roku 2012 - swoich klientów przywita nowy oddział KNC w Olsztynie - który jest kolejnym elementem mocnego łańcucha sieci w tym rejonie Polski. Biuro sieci swoim zasięgiem obejmie rejon samego Olsztyna jak i terenów ościennych i już od początku działalności korzystać będzie z ogromnej bazy ofertowej KNC.

Właścicielka nowego biura KNC poznała struktury funkcjonowania sieci poprzez wielotygodniowe praktyki odbyte w oddziale KNC w Bartoszycach. Branżowy Ośrodek Szkoleniowy działający przy siedzibie głównej KNC w Tarnowie - w chwili obecnej prowadzi nabór na asystentów pośrednika nieruchomości, mających już w nowym roku podjąć pracę w Olsztynie.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.