Artykuły

Sieć franczyzowa KNC w czołówce

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-11-25
  • Liczba odsłon: 19247

Z analizy dokonanej przez portal: franczyzawPolsce.pl, sieci franczyzowych działających w branży nieruchomości w Polsce wynika, że KNC utrzymuje się w ścisłej czołówce i staje się przykładem doskonale funkcjonującej sieci dla innych Franczyzodawców.

Charakterystyczne logo KNC po raz pierwszy pojawiło się w 1997 roku – kiedy to powstało pierwsze biuro własne sieci w Tarnowie. Od tamtej pory sieć powiększyła się do 54 biur , działających w Polsce i za granicą, z których 47 prowadzonych jest przez Franczyzobiorców. Bardzo niebezpieczny trend, który pojawił się ostatnio polegający na tym, że sporo krótko działających konceptów, bez dostatecznego przygotowania, decyduje się na sprzedaż swojej oferty franczyzowej – nie odnosi się do know-how, które Franczyzobiorcy przekazuje KNC, gdyż jest on sumą 15-letniego doświadczenia firmy.

 

Jak twierdzi właściciel sieci KNC, Rafał Stec"Dynamika z jaką rozwija się KNC Global Real Estete pokazuje, że firma jest w bardzo dobrej kondycji finansowej, co pozwoli na utrzymanie poziomu rowoju w 2012 roku".

Autor: Beata Madel - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.