Artykuły

Świdnica - nowe biuro KNC u podnóża Sudetów

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-11-17
  • Liczba odsłon: 17854

Świdnica - nowe biuro KNC u podnóża Sudetów

Nowy oddział w ŚwidnicyDoskonała znajomość branży kredytowej i ubezpieczeniowej jak również sektora bankowego, nowemu Franczyzobiorcy KNC Global Real Estete, pozwoli zapewne szybko wdrożyć się w zagadnienia branży nieruchomości i poszerzyć zakres swych usług. Świdnica - 60 tysięczne miasto w województwie dolnośląskim, położone zaledwie 40 km od Wrocławia, - jest kolejnym miastem, w którym usługi świadczone przez sieć KNC w zakresie pośrednictwa w handlu nieruchomościami będą dostępne.

Franczyzobiorca ze Świdnicy od lat współpracuje na zasadzie franczyzy z jednym z banków i jak mówi, widzi zarówno plusy jak i minusy takiej działalności . Decyzja o kolejnej współpracy na zasadzie franczyzy, jest jednak dowodem na to, że plusów jest więcej a wsparcie Franczyzodawcy w nowej bądź, co bądź dziedzinie – bezcenne. Jak twierdzi właściciel sieci KNC, - Rafał Stec - Poszerzenie prowadzonej już działalności o nowe usługi w czasach tak ogromnej konkurencyjności, pozwoli Franczyzobiorcy KNC zwiększyć swoją przewagę rynkową przy zastosowaniu bardzo niskiej inwestycji na początku działalności. Jak szacuje dział analiz, sieci KNC w przypadku Franczyzobiorcy, który prowadzi już działalność, kwota inwestycji w system KNC Global Real Estete wynosi zaledwie 5-8 tysięcy złotych.

Mijający rok mimo okresu kryzysu finansowego, nie przyniósł sieci KNC spadku liczby placówek franczyzowych a wręcz przeciwnie sytuacja gospodarcza Polski, zwiększyła popularność systemów franczyzowych, które obarczone są mniejszym ryzykiem i dają większą pewność w biznesowe powodzenie. Biuro KNC w Świdnicy, jest 55 biurem tej sieci a do końca tego roku KNC chce uruchomić jeszcze 5 nowych jednostek franczyzowych.

Autor: Beata Madel - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.