Artykuły

Kolejny sukces sieci franczyzowej KNC Global Real Estate

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-11-15
  • Liczba odsłon: 16591

Kolejny sukces sieci franczyzowej KNC Global Real Estate

Nowe oddziały franczyzoweNowy franczyzobiorca KNC zdecydował się na prowadzenie biur sieci aż w trzech miastach, - Białymstoku, Suwałkach i Ełku. Dotychczas Franczyzobiorca swoją działalność prowadził na rynku angielskim, by teraz połączyć swoje doświadczenia z doświadczeniem sieci KNC.

Wybierając właśnie sieć KNC spośród licznie działających, miał jak mówi na względzie ogromny potencjał sieci, rozmach w budowaniu marki, przejrzystość w zasadach współpracy i brak opłaty licencyjnej. Decyzja o uruchomieniu aż trzech biur – jest ogromnym kredytem zaufania, którym obdarzył sieć KNC – jej nowy, Franczyzobiorca, dlatego też jak zapewnia właściciel sieci KNC Global Real Estete, - Rafał Stec, firma dołoży wszelkich starań, aby Franczyzobiorcy w przyszłości nie pożałował swej decyzji.

Nowe oddzialy franczyzowe Nowe oddzialy franczyzowe Nowe oddzialy franczyzowe

Koniec roku 2011 jest dla sieci KNC okresem wzmożonego zainteresowania ofertą, franczyzową. Na taki stan rzeczy wpływ miały zapewne doniesienia o wprowadzanej przez siec w 2012 roku, opłacie licencyjnej w wysokości 12 000 zł. Tylko w ciągu ostatnich dni listopada chęć prowadzenia biura sieci KNC deklarowali potencjalnie Franczyzobiorcy z Płocka, Wrocławia, Świdnicy  i Lubania.

Autor: Beata Madel - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.