Artykuły

Agent nieruchomości pilnie poszukiwany Targi Pracy – Bochnia 2011

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-10-10
  • Liczba odsłon: 18146

Agent nieruchomości pilnie poszukiwany Targi Pracy – Bochnia 2011

Szkolenie w GliwicachDynamicznie rozbudowująca się sieć franczyzowa KNC, wymusza na właścicielach sieci intensywne działania zmierzające do pozyskiwania pracowników pełniących funkcję agentów nieruchomości. W sieci KNC Global Real Estete znajduje się ponad 9000 ofert sprzedaży nieruchomości z której korzystają klienci z całej niemal Polski. Tak duża baza nieruchomości (jedna z największych w Polsce) to właśnie efekt pracy agentów nieruchomości, odpowiedzialnych między innymi za ich pozyskiwanie. Agent po pozyskaniu nieruchomości uczestniczy w całym procesie jej sprzedaży (promocji, reklamie, prezentacji, przygotowaniu dokumentacji do umowy i samej umowy sprzedaży) KNC poszukuje agentów nieruchomości do wszystkich biur własnych i franczyzowych – szczególny nacisk kładąc na pozyskiwaniu pracowników do nowo powstających biur franczyzowych./p>

Sieć franczyzowa KNC poprzez działający przy firmie – Branżowy Ośrodek Szkoleniowy prowadzi nabór na agentów nieruchomości, którzy przed rozpoczęciem pracy przechodzą szkolenie z zakresu technik pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości. KNC jako Franczyzodawca – bierze na siebie koszty związane z naborem pracowników i funkcjonowania Branżowego Ośrodka Szkoleniowego. Zorganizowane 29 września w Bochni – Targi Pracy, dały sieci KNC możliwość zaprezentowania swojej oferty zatrudnienia.

Główny specjalista Branżowego Ośrodka Szkoleniowego, Ewelina Górniak – Kędzior udzielała informacji dotyczących proponowanego stanowiska, prezentowała firmę i przekazywała zainteresowanym materiały informacyjne. Stanowisko targowe sieci KNC, było jednym z 30 – a pracodawcy zaoferowali na targach ponad 190 wolnych miejsc pracy.

- Targi Pracy to bardzo ważny element promocji firmy i pozyskiwania nowych pracowników dlatego jestem przekonana , że obecność w nich przyniesie korzyści w postaci nowych agentów, zasilających biura sieci KNC – powiedziała uczestnicząca w targach Ewelina Górniak – Kędzior, główny specjalista Branżowego Ośrodka Szkoleniowego.

Szkolenie w Gliwicach Targi pracy Targi pracy

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.