Artykuły

Szkolenie w Gliwicach

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-09-02
  • Liczba odsłon: 16376

Szkolenie w Gliwicach

Szkolenie w GliwicachW sieci biur KNC Global Real Estete pracuje w chwili obecnej ponad 500 agentów nieruchomości. Każdy z nich przed rozpoczęciem pracy przechodzi gruntowne szkolenie zorganizowane przez działający przy KNC, Branżowy Ośrodek Szkoleniowy.

Właściciel sieci KNC, Rafał Stec doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że szkolenia to główny sposób zdobywania wiedzy przez pracowników, a także różnych umiejętności i kompetencji. Organizowane przez BOS szkolenia przeprowadzane są przez specjalnie do tego celu przygotowywanych trenerów i nauczyciel i polegają przede wszystkim na nauczaniu konkretnego zawodu i wszystkiego, co jest z nim związane. Na szkoleniach, pracownicy firm zdobywają praktyczne umiejętności i gromadzą odpowiednią wiedzę.

Każde nowo powstające biuro franczyzowe KNC liczyć może na wsparcie w zakresie naboru i szkolenia agentów przez Franczyzodawcę. To Franczyzodawca właśnie pozyskuje osoby chętne do podjęcia pracy agenta i organizuje szkolenia, które przeprowadzane są w siedzibie głównej firmy w Tarnowie lub w siedzibie danego Franczyzobiorcy w całej Polsce.. W efekcie Franczyzobiorcy współpracują z doskonale przygotowanymi agentami nieruchomości posiadającymi umiejętności pozyskiwania nieruchomości i zawierania umów, jak również doskonale radzącymi sobie z całym procesem sprzedaży nieruchomości.

Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach Szkolenie w Gliwicach

W dniach 26-27 sierpnia 2011 roku w Gliwicach odbyło się szkolenie przygotowujące do pracy agentów w tym nowo powstałym biurze sieci KNC, które mieści się przy ulicy Raciborskiej 1. Już we wrześniu podobne szkolenia przeprowadzone zostaną w Warszawie i Kielcach.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.