Artykuły

Kielce – nowe miejsce na mapie franczyzowej KNC

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-08-31
  • Liczba odsłon: 17093

Kielce - nowe miejsce na mapie franczyzowej KNC

Nowe biuro sieci KNC powstaje w Kielcach, przy ulicy Warszawskiej 113Branża nieruchomości mimo kryzysu rozwija się jak  żadna  inna. To dziedzina, która ma przyszłość. Widzą to potencjalni Franczyzobiorcy sieci franczyzowej KNC   bo ciągle przybywa nowych biur działających pod logo KNC Global Real Estete. Nowe biuro tej znanej i cenionej marki powstaje tym razem w Kielcach i już wkrótce czekać będzie na swoich klientów przy ulicy Warszawskiej 113. Franczyzobiorca  KNC z Kielc, od lat prowadzi własną działalność  i ma  spore doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu.

Biura sieci KNC w chwili obecnej dysponują  ogromną bazą nieruchomości położonych w województwie świętokrzyskim z której  skorzysta Franczyzobiorca  z Kielc.   To niezaprzeczalna korzyść wynikająca  z  przystąpienia do sieci  choć zaznaczyć należy, że nie jedyna.

Franczyzobiorcy sieci KNC otrzymują także: dostęp do know-how sprawdzonego przez firmę  w praktyce (strukturę organizacyjną, zasady zarządzania, sposób prowadzenia biura, standardy oferty handlowej, wzory umów zawieranych z klientami i współpracownikami, standardy postępowania z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi, bezpłatne oprogramowanie biurowe, własną stronę internetową  wraz z indywidualną wyszukiwarką ofert  i odrębną prezentacją ofert,   bezpłatną promocję ogólną firmy KNC w prasie krajowej i  międzynarodowej, w radiu i telewizji oraz pomoc w zminimalizowaniu kosztów własnych, systemową i systematyczną opiekę i pomoc, profesjonalne doradztwo w pokonywaniu pojawiających się problemów i co za tym idzie zminimalizowanie ryzyka błędów, pomoc w bezproblemowej windykacji należności dzięki obsłudze przez, współpracujące z KNC, wyspecjalizowane firmy prawnicze,   możliwość uczestnictwa w szkoleniach zawodowych, po najniższych w kraju kosztach,  w posiadanym  przez firmę ośrodku  szkoleniowym  - szkolenia zgodne z obowiązkiem kształcenia ustawicznego specjalistów rynku nieruchomości,  możliwość wypracowania dodatkowych przychodów, możliwość poszerzania działalności o pośrednictwo kredytowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż gotowych projektów, wyceny, audyty energetyczne.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.