Artykuły

Biuro franczyzowe KNC powstaje w Sofii

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-08-08
  • Liczba odsłon: 19230

Biuro franczyzowe KNC powstaje w Sofii

Herb UkrainyJuż w sierpniu ruszy nowy oddział franczyzowy firmy KNC zlokalizowany w Sofii. Tym samym powstanie kolejna placówka zagraniczna tej znanej i cenionej firmy, zajmującej się pośrednictwem w handlu nieruchomościami. Sofia jako stolica Bułgarii jest najbardziej rozwiniętym miastem tego kraju i stanowi centrum życia kulturalnego i politycznego z korzystnym klimatem sprzyjającym biznesowi.

Od wielu już lat firma One –Touch Relocation Services z sukcesami działa na bułgarskim rynku a nawiązując współpracę z firma KNC, liczy na rozszerzenie zakresu swej działalności. KNC z kolei doskonale zdając sobie sprawę z tego, że Bułgaria jest najbardziej rozwijającym się rynkiem turystycznym w Europie – widzi możliwość wzbogacenia swojej oferty o nieruchomości z tego właśnie kraju tym bardziej, że po wejściu Bułgarii do Unii Europejskiej nabycie tam nieruchomości jest jedną z najlepszych inwestycji, jakich można obecnie dokonać.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.