Artykuły

KNC na Ukrainie

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-08-01
  • Liczba odsłon: 17613

KNC na Ukrainie

Herb UkrainyW lipcu tego roku firma KNC otworzyła na Ukrainie oddział w miejscowości Drohobycz. Nowo otwarte biuro sieci jest ósmą z kolei zagraniczną placówką firmy. Uruchomienie biura w Drohobyczynie jest projektem realizowanym przy współpracy z partnerem biznesowym firmy, z którym KNC planuje zbudować dużą sieć oddziałów pracujących na zasadzie franczyzy. Do końca tego roku ma powstać kilka placówek biura KNC ulokowanych w największych miastach Ukrainy.

Jak twierdzi Rafał Stec – właściciel sieci KNC Global Real Estate, - Rynek ukraiński stwarza ogromne możliwości, które my przedsiębiorcy z Polski możemy wykorzystać. Każda zagraniczna placówka sieci, daje nowe możliwości poznania zasad funkcjonowania firmy poza Polską, jest doskonałym sposobem wymiany praktycznych doświadczeń, okazją do nawiązania cennych kontaktów i poznania strategii, które zdążyły zaowocować sukcesem.

Sieć franczyzowa KNC Global Real Estate przez cały okres istnienia bardzo intensywnie rozwija się, poszerzając swoją działalność zarówno geograficznie, jak i w zakresie oferowanych produktów. Biura sieci do niedawna pośredniczyły w sprzedaży nieruchomości położonych na terenie Polski. Teraz dzięki placówką sieci położonym za granicą w swojej ofercie posiada także nieruchomości z wielu krajów świata.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.