Artykuły

Zmiana loga KNC

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-08-01
  • Liczba odsłon: 20307

Zmiana loga KNC

Nowe logo KNC NieruchomościSieć franczyzowa KNC w Polsce doskonale się rozwija a przyjęte przez firmę plany rozwoju sukcesywnie są realizowane. Celem każdej firmy jest rozwój, który przejawia się również w wejściu na nowe rynki - w tym zagraniczne. KNC w chwili obecnej posiada swoje biura w 7 krajach świata i ciągle podpisuje nowe umowy z kolejnymi, znaczącymi klientami . Już wkrótce uruchomione zostanie nowe biuro KNC na Ukrainie.

Otwarcie oddziału na Ukrainie jest częścią strategii firmy na 2011 rok. Przeobrażenia które przechodzi KNC i bardzo intensywny rozwój poza Polską spowodowały konieczność zmian min. w systemie identyfikacji. Według właściciela sieci Rafała Steca - gdy zachodzą zmiany w funkcjonowaniu firmy - symbol powinien to odzwierciedlać.

Nowe logo KNC - jest uniwersalne, wskazuje rodzaj prowadzonej przez firmę działalności - jest łatwe do odczytania w Polsce i poza jej granicami. Ponadto w nowym logo zrezygnowano z gradientów oraz tła a kolory zostały uproszczone.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.