Artykuły

KNC bez opłaty wstępnej

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-07-26
  • Liczba odsłon: 16497

KNC bez opłaty wstępnej

Współpraca z KNC Global Real EstateOferta franczyzowa sieci KNC przyciąga wielu franczyzowbiorców nie tylko z Polski ale i z zagranicy. W chwili obecnej sieć KNC posiada aż 6 biur znajdujących się poza Polską a liczba ich stale rośnie. Dobra oferta oraz bardzo atrakcyjne warunki oferowane przez KNC , powodują ciągły rozwój sieci franczyzowej. Mimo dużej konkurencji wydaje się, że KNC ma szansę na zdobycie pozycji lidera wśród firm z branży nieruchomości tworzących sieć placówek franczyzowych.

KNC starając się rozbudować swoją sieć nie stawia wysokich barier finansowych wejścia do systemu dla Franczyzobiorcy . Wkład własny jaki muszą oni posiadać to kwota rzędu 15 – 25 000 zł, który zwraca się już po około 6 miesiącach działalności. Franczyzodawca pomaga wynająć lokal i go urządzić jak również poprzez cykl szkoleń, przygotowuje agentów nieruchomości pracujących w oddziałach franczyzowych.

KNC Global Real Estete jako jedna z nielicznych firm budujących sieć franczyzową w branży nieruchomości nie pobiera opłaty wstępnej za przystąpienie do sieci. Pozwala to Franczyzobiorcy zaoszczędzić nawet do 30 000 zł (bo średnio tyle wynosi opłata wstępna występująca w innych sieciach)

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.