Artykuły

Kolejne biuro KNC w województwie podkarpackim

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-07-25
  • Liczba odsłon: 16159

Kolejne biuro KNC w województwie podkarpackim

W Jarosławiu otwarto nową placówkę KNC Global Real Estete. Dzięki niej mieszkańcy miasta mają dostęp do kilkutysięcznej bazy ofertowej sieci KNC oraz kompleksowej oferty ubezpieczeń i kredytów hipotecznych.

To piękne położone nad Sanem miasto o bogatej tradycji i licznych zabytkach skusi zapewne tych wszystkich- którzy myślą o zakupie tzw „ drugiego domu” przeznaczonego na tak zwane cele rekreacyjne. Biura sieci KNC położone w województwie podkarpackim obfitują bowiem w tego typu oferty tj. pięknie położonych domów, które nabyć można już za 20 000 zł.

Nowe biuro franczyzowe w Jarosławiu mieści się w centrum miasta, przy ulicy Grodzkiej 7. Otwarcie nowego biura w tym mieście sprawi, że klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do bazy ofertowej położonej w tym regionie.

- Bardzo się cieszę, że powstał nowy oddział naszego biura. Zgodnie z zapowiedziami rozbudowujemy naszą sieć a biuro w Jarosławiu jest kolejnym uruchomionym biurem w ramach projektu rozbudowy sieci KNC. To kolejny dowód na to, że KNC prowadzi intensywne działania związane z rozbudową sieci mającą silną pozycje na rynku nieruchomości - powiedział Rafał Stec, właściciel KNC Global Real Estete.

Obecnie KNC dysponuje siecią 47 oddziałów własnych i franczyzowych na terenie całej Polski i świata. Planuje, że do końca roku otworzy jeszcze co najmniej 20 placówki. W najbliższych tygodniach zostaną uruchomione kolejne oddziały: w Krakowie i Rybniku.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.