Artykuły

KNC startuje w Warszawie przy Marszałkowskiej

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-07-21
  • Liczba odsłon: 15931

KNC startuje w Warszawie przy Marszałkowskiej

W lipcu sieć franczyzowa KNC została rozbudowana o kolejną placówkę. Nowe biuro uruchomione zostało w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej. Rozbudowa sieci franczyzowej jest dla KNC Global Real Estete jednym z kluczowych elementów strategii dotarcia do jak największej liczby klientów.

Biura franczyzowe sieci otwierane są w miastach liczących powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Franczyzobiorcy muszą spełniać wszystkie standardy sieci w zakresie organizacji i pracy biura a szczególną uwagę przykładać do wysokiej jakości obsługi klienta, pracują bowiem w sieci certyfikowanej ISO 9001: 2008. Do niedawna firma rekrutowała franczyzobiorców z rejonu Polski Południowej (skąd wywodzi się KNC) ale rok 2011 przyniósł sieci dynamiczny rozwój również w Polsce centralnej.

Chcemy aby KNC była największą w Polsce siecią franczyzową w branży nieruchomości, przyjazną dla klientów i stabilną finansowo dla Franczyzobiorców - mówi Rafał Stec - właściciel sieci. Dokładamy wszelkich starań aby Franczyzobiorcy kompleksowo przygotowani byli do prowadzenia biura nieruchomości. Wszyscy przechodzą szkolenie z zakresu znajomości podstawowego produktu, czyli systemu organizacji i funkcjonowania biura i rozwijania własnej działalności w charakterze Franczyzobiorcy. Kolejny etap to szkolenie z umiejętności pozyskiwania nieruchomości. Franczyzobiorcy zostają także zapoznani z metodami sprzedaży i najskuteczniejszymi sposobami prezentacji nieruchomości.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.