Artykuły

46 biur KNC Nieruchomości w 7 krajach świata

  • Autor: BSM
  • Data: 2011-07-12
  • Liczba odsłon: 16196

46 biur  KNC Nieruchomości  w 7 krajach świata

 

Pomimo licznie działających franczyz min. w branży nieruchomości  wielu  potencjalnych franczyzobiorców  wybiera  właśnie sieć KNC Nieruchomości. Wielu przedsiębiorców skłonnych jest do inwestowania w ten właśnie biznes   poprzez „wynajęcie  znaku towarowego”, dzięki czemu można od razu wystartować pod dobrze znaną  nazwą, rozpowszechnioną  wśród klientów i  budzącą zaufanie.

 

KNC Nieruchomości chętnie nawiązuje współpracę  również z osobami, nie mającymi doświadczenia w prowadzeniu biznesu - mówi Rafał Stec właściciel sieci KNC.

 

Nie dziwi zatem  tempo rozwoju sieci KNC Nieruchomości . Tylko w ostatnim kwartale do sieci przystąpiło 9 nowych franczyzobiorców  co sprawia, że  KNC Nieruchomości to już 46 biur własnych i franczyzowych  w Polsce i na świecie. Nowe biura KNC powstają w: Sosnowcu, Łańcucie, Gliwicach, Bartoszycach, Łodzi oraz po dwa biura w Krakowie oraz Warszawie.

Zdecydowana większość franczyzobiorców KNC Nieruchomości to przedsiębiorcy  posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, rozbudowujący wachlarz  swych usług o branże nieruchomości. Jak mówi jednak Rafał Stec – właściciel sieci KNC Nieruchomości  firma chętnie nawiązuje współpracę  również z osobami, nie mającymi doświadczenia w prowadzeniu biznesu, bo też dzięki wsparciu sieci  i takie osoby doskonale radzą sobie w  branży nieruchomości i odnoszą sukcesy.  Atrakcyjne warunki przystąpienia  do sieci, nie wysoka opłata franczyzowa i co ważne  brak opłaty licencyjnej – sprawiają, że sieć KNC Nieruchomości  tak chętnie wybierana jest przez  franczyzobiorców.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.