Artykuły

Szkolenia organizowane przez Branżowy Ośrodek Szkoleniowy

  • Autor: "Mieszkaj w Polsce" - BSM
  • Data: 2010-06-30
  • Liczba odsłon: 16540

Szkolenia organizowane przez Branżowy Ośrodek Szkoleniowy, działający przy KNC Nieruchomości
Uczymy, doradzamy, podpowiadamy

Szkolenia są niewątpliwie formą doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych. Człowiek uczy się przez całe życie, aby móc rozwijać swoją osobowość i korzystać ze swoich umiejętności nie tylko w codziennej pracy, ale i w życiu. Powołany przez nas 1 marca 2009 roku Branżowy Ośrodek Szkoleniowy jest profesjonalnym organizatorem szkoleń i praktyk zawodowych głównie dla pośredników, rzeczoznawców i zarządców nieruchomości.

Szkolenia z zakresu rynku nieruchomości prowadzone są przez doświadczonych analityków, wykładowców i trenerów , mających wieloletnie - praktyczne doświadczenie zawodowe, członkowie stowarzyszeń działających na gruncie związanym z nieruchomościami.

Agent nieruchomości

Organizowane przez BOS comiesięczne szkolenia, dotyczące aspektów pracy w charakterze agentów nieruchomości, gromadzą chętnych z całej niemal Polski. Szkolenia organizowane są w niewielkich grupach, pozwalających na indywidualną pracę z uczestnikami szkolenia i przygotowują zainteresowanych do pracy we wszystkich biurach KNC Nieruchomości ? zarówno własnych jak i franczyzowych. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający otrzymanie tytułu - Agenta Nieruchomości i dla wielu z nich jest to początek kariery zawodowej w naszej firmie.

Praktyki zawodowe

Dla kandydatów na pośredników w obrocie nieruchomościami organizujemy praktyki zawodowe, które prowadzone są pod nadzorem doświadczonych pośredników nieruchomości z wieloletnim stażem zawodowym. Zajęcia przeznaczone są dla osób spełniających wymogi określone w art. 182 ustawy o gospodarce nieruchomościami i umożliwiają zapoznanie się z pracą profesjonalnego biura obrotu nieruchomościami, które otrzymało certyfikat jakości świadczonych usług ISO 9001-2008 oraz wyczerpują program określony przez Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 15 lutego 2008 roku.

Coaching

Doradzamy, towarzyszymy, podpowiadamy. Jesteśmy partnerem sukcesu każdej firmy. Szkolenia z tej dziedziny skierowane są zarówno do pracowników firm jak i ich właścicieli. Uczymy jak poradzić sobie z trudnymi klientami, jak mówić "nie" lub, "ale", jak skutecznie zadawać pytania i jak pracować z klientami, aby sprzedaż nie była tylko czynnością techniczną, ale przede wszystkim przyjemną z nimi współpracą, prowadzącą do finalizacji transakcji.

Szkolenia z listy Ministra Infrastruktury

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 17 kwietnia 2008 roku, nakłada min na pośredników nieruchomości obowiązek stałego doskonalenia zawodowego. Szkolenia te są, zatem skierowane do wszystkich, którzy posiadają tytuł: Licencjonowanego Pośrednika Nieruchomości i prowadzone są przez doświadczonych wykładowców branży pośrednictwa oraz geodetów i notariuszy.

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu www .wsn .pl.